Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łubna

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom bliźniak, ul. Janówek

Łubna,mazowieckie

799 000 zł85,23 m² 9 374,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż | 799 000 zł | segment skrajny| 85,23 m | Łubna, gmina Góra Kalwaria Rozpoczynamy sprzedaż ostatniego etapu osiedla Pozostały ostatnie 4 skrajne lokale ( 85,23 m2). I jeden środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Łubna

Łubna,mazowieckie

31 703 €8 129 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 8129 m2 magazynu do tego część socjalna 231 m2, pow. Baniocha. Standard: posadzka przemysłowa niepylna nośność 5t/m2 doki, bramy zero monitoring tryskacze esfr parking tir ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łubna

Łubna,mazowieckie

1 230 000 zł5 500 m² 223,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5500m2 z oznaczeniem 3mn Pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą z minimalną powierzchnią działki na jeden budynek 500M2. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Łubna,mazowieckie

1 150 000 zł160,23 m² 7 177,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Przedsprzedaż! Dom dwulokalowy na dużej działce - Łubna, 1065 m Bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy zlokalizowany w miejscowości Łubna, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

5 047 240 zł22 942 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość Łubna ul. Podleśna, o powierzchni około 23000m.kw. z planem zagospodarowania przestrzennego- 462/XXXV/2005 rm Góry Kalwarii (przyjazna gmina dla inwestorów).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Łubna,mazowieckie

14 356 €3 681 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:88 000 m²

Do wynajęcia 3681 m2 magazynu do tego część socjalna 89 m2, pow. Baniocha. Standard: posadzka przemysłowa niepylna nośność 5t/m2 6 doków monitoring tryskacze esfr parking tir ochrona betonowo-stalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 150 000 zł160,23 m² 7 177,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

1 150 000 zł | Przedsprzedaż | 160 m2 | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | Łubna Przedmiotem sprzedaży jest połówka (jeden lokal) domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

827 400 zł3 940 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 3940 mkw (wymiary ok.141x28 m) położona w sołectwie Łubna (gm. Góra Kalwaria), rejon ul. Janówek. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł5 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 5500 m idealna dla dewelopera Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5500 m, o wymiarach ok. 50,5 m x 109 m. Nieruchomość doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 150 000 zł160,23 m² 7 177,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Sprzedam nowoczesny dom w miejscowości Łubna! Szukasz przestrzeni, komfortu i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Piaseczna czy Warszawy? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł1 108 m² 349,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w podwarszawskiej miejscowości Łubna w gminie Góra Kalwaria w powiecie piaseczyńskim. Bliskie sąsiedztwo Piaseczna i Konstancina. Wygodny dojazd do Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Łubna

Łubna,mazowieckie

1 150 000 zł165 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni 165 m , położona na działce o powierzchni ok 500 m (wyłączne korzystanie), w miejscowości Łubna, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Łubna

Łubna,mazowieckie

21 914 €5 619 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 5619 m2 magazynu do tego część biurowo socjalna 258 m2, pow. Baniocha. Standard: posadzka przemysłowa niepylna nośność 5t/m2 8 doków 2 bramy zero monitoring tryskacze esfr parking tir.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Łubna,mazowieckie

1 299 000 zł173,50 m² 7 487,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferta obejmuje sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 173,5 m2 położonego w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Łubna (gm. Góra.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł2 215 m² 349,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w Łubnej w gminie Góra Kalwaria w powiecie piaseczyńskim. Bliskie sąsiedztwo Piaseczna i Konstancina. Prosty dojazd do Warszawy. Działka o szerokości 30 m i.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł5 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.038871, 21.131698 Łubna, ulica Janówek numer ewidencyjny 2 Media: prąd, woda, gaz w ulicy przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Łubna

Łubna,mazowieckie

26 852 €6 885 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 6.885 m2 magazynu do tego część biurowo socjalna 315 m2, pow. Baniocha. Standard: posadzka przemysłowa niepylna nośność 5t/m2 doki, bramy zero monitoring tryskacze esfr parking tir.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 450 000 zł186 m² 7 795,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

W sprawie szczegółów i umówienia prezentacji proszę o kontakt   ! Serdecznie Zapraszam! Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe (ok.55-60 m2) z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w miejscowości Szymanów pod Konstancinem - Jeziorną powierzchnia 15 000 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada minimalną powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

1 490 000 zł270 m² 5 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Urokliwy dom jednorodzinny zbudowany za Lasem Chojnowskim w Szymanowie koło Konstancina. Bardzo ładna działka w kształcie regularnego prostokąta o powierzchni 1590 m2, obficie porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

1 470 800 zł4 499 m² 326,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

39 800 000 zł124 300 m² 320,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

250 000 zł1 781 m² 140,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.044889, 21.140250 Kawęczynek, ul. Prosta Numer Ewidencyjny 116/23 Media Prąd - w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

2 150 000 zł290 m² 7 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

0% Prowizji od Kupującego. Wolnostojący dom z dwustanowiskowym garażem usytuowany w Solcu na granicy Borowiną w niewielkiej odległości od Parku Chojnowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

1 950 000 zł230 m² 8 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Solec to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury i komfort życia na wysokim poziomie. Bliskość lasów i terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

Rynek pierwotny

849 000 zł142,09 m² 5 975,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m , położony na działce o powierzchni 316 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

1 740 000 zł209 m² 8 325,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 209 mkw, konstancin Jeziorna, solec Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 209 mkw, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Solec, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

Rynek pierwotny

850 000 zł142,86 m² 5 949,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Domy z widokiem na las | 143 mkw | Solec Zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Mamy do sprzedaży jeszcze skrajne segmenty. Bez podatku pcc I prowizji! Biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

Rynek pierwotny

1 235 000 zł178,54 m² 6 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

1 235 000 zł | sprzedaż | dom | segment środkowy | 178 m2 | solec | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy 121C).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +2 km

1 470 800 zł3 527 m² 417,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! 4 km do Parku Zdrojowego w Konstancinie i niespełna 20 km od Centrum Warszawy. 4500 m kw gruntu w kształcie prostokąta. Teren objęty Miejscowym Planem, część ozn.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +3 km

Rynek pierwotny

2 099 999 zł160 m² 13 124,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Prezentowana nieruchomość to propozycja dla osób poszukujących harmonii, prywatności i codziennego kontaktu z naturą bez rezygnacji z wygodnego dojazdu do Warszawy i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +3 km

Rynek pierwotny

2 099 000 zł159,48 m² 13 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Sprzedaż | 2 099 000 zł | 159,48 m2 | gotowy dom wolnostojący I borowina - obrzeża konstancina Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu gotowego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +3 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Borowina

1 450 000 zł202 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego parterowego bliźniaka, o powierzchni 165 m2 znajdującego się na dużej 1100 m2 działce Lokalizacja : słomczyn/borowina, w rejonie ulicy Uroczej. Duży ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +3 km

Rynek pierwotny

1 400 000 zł191 m² 7 329,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego parterowego bliźniaka o powierzchni użytkowej 155 m , znajdującego się na dużej, ok. 800 m działce. Lokalizacja: słomczyn/borowina, w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łubna +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 049 000 zł160 m² 6 546,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

1 049 000 zł | Przedsprzedaż | 160 m2 | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | Łubna Przedmiotem sprzedaży jest połówka (jeden lokal) domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łubna

Łubna,mazowieckie

31 590 €8 100 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 8100m2 wraz z biurem 230m2 w centrum logistycznym pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią. Standard: posadzka bezpyłowa niepylna wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubna

Łubna,mazowieckie

1 050 000 zł165 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

| przedsprzedaż inwestycji | Na sprzedaż połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni 165 m , położona na działce o powierzchni ok 500 m (wyłączne korzystanie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 049 000 zł160 m² 6 546,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łubna,mazowieckie

1 500 000 zł6 800 m² 220,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1 500 000 zł netto| sprzedaż | 6800 m2 | działka | łubna | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna pod różnorodną zabudowę; pod bliźniaki, segmenty, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Łubna,mazowieckie

36,16 zł/m²146 m² 8 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najem | 146 m2 | lokale biurowe | łubna | 8 030 zł netto Przedmiotem najmu są lokale biurowe o łącznej powierzchni 146 m2 znajdujące się na parterze budynku, w miejscowości Łubna obok.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij